loader image
NOWA LOKALIZACJA!
UL. JĘCZMIENNA 13/5, TORUŃ
TAJEMNICZE POKOJE ZAGADEK
EMOCJE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!
O nas

Open The Door to najdłużej istniejący Escape Room w Toruniu. To miejsce, tworzone od lat przez ludzi z pasją!

W październiku 2019 r. przeszliśmy nie małą rewolucję. Nasze tajemnicze pokoje znalazły nową lokalizację, a co za tym idzie pomysły i energię, przyjdźcie i sprawdźcie sami co ciekawego przygotowaliśmy dla Was tym razem!

Co Was czeka za otwartymi drzwiami? Klimat pomieszczeń, manualno-umysłowe zagadki, a także efekty akustyczne pozwolą Wam na chwilę przenieść się w inny świat. Możesz wcielić się w rolę „detektywa” musząc rozwikłać zagadki i poznać rozwiązanie historii, ukrytej w tajemniczym pokoju. Podczas gry skonfrontujemy Twoją pomysłowość, spryt, a przede wszystkim umiejętność pracy zespołowej z serią ciekawie opracowanych zadań specjalnych! Masz tylko 60 minut! Zegar tyka czy podejmiesz wyzwanie?
Pokoje
Kolejne pokoje już wkrótce!
Oferta

WYJĄTKOWA OKAZJA

To niebanalny pomysł na urodziny dla dzieci praz 20, 30, 40 …, oświadczyny, przeprosiny, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz każdą inną, wyjątkową dla Was okazję. Na Wasze życzenie pomożemy w realizacji dodatkowych atrakcji!

VOUCHER UPOMINKOWY

To nietypowy pomysł na prezent. Podaruj bliskiej Ci osobie moc niezapomnianych wrażeń. Eleganckie zaproszenie będzie oryginalnym upominkiem.

WYJŚCIE FIRMOWE

To oryginalna forma spotkań firmowych. Zabawa typu Escape Game zintegruje pracowników, pobudzi ich kreatywność, poprawi umiejętności współpracy oraz komunikację w grupie. W tej grze liczy się zgrany zespół, szybkość, umiejętność podejmowania decyzji i przede wszystkim dobra zabawa.

URODZINY DZIECKA / NASTOLATKA

Po za rozgrywką w tajemniczym pokoju proponujemy zabawę w specjalnie przygotowanej salce urodzinowej. Atrakcje dostosowane są do grupy wiekowej, ilości osób oraz zainteresowań uczestników. Proponujemy 3 pakiety: MINI, STANDARD, MAXI, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Napisz lub zadzwoń do nas, a przedstawimy całość oferty.

MOBILNY ESCAPE ROOM

To Wy decydujecie gdzie chcecie się bawić, a My pomożemy Wam to zrealizować. Specjalnie dla Was stworzymy Escape Room w miejscu przez Was wybranym (pokoju hotelowym, garażu, namiocie czy kontenerze). Przygotujemy i przeprowadzimy rozgrywki osadzone w wybranej przez Was tematyce. Gwarantujemy świetną zabawę połączoną z integracją Waszej ekipy.

Suuuper!!!

Bawiliśmy się tak dobrze że za jednym zamachem zrobiliśmy 2 pokoje wrócimy wkrótce!!!!

Kaja

Fantastyczne miejsce!

Super atmosfera, polecam serdecznie. Jeszcze tam wrócimy.

Oliwia

Miejsce na 5 z plusem:)

Macie najcudowniejszą maskotkę firmową jaką można sobie wyobrazić!

Agnieszka

Rewelacja!

Rewelacyjny sposób na spędzenie aktywnie czasu z przyjaciółmi, rodziną dziećmi. Wczoraj tego doświadczałam nie mając pojęcia, gdzie idę …

Dziękuję za super niespodziankę! Przemiła obsługa.

Dorota

Świetna zabawa!

Polecam każdemu kto lubi zagadki i dreszczyk emocji. Super sposób na spędzenie wolnego czasu!

Ania

Call Now Button