loader image

Pokoje zagadki – sprawdź naszą ofertę!

Naciśnij odpowiednią ikonę i dowiedz się więcej o danym scenariuszu.

Escape room znajdujący się w Toruniu przy ulicy Jęczmiennej 13 powstał w 2015 roku i od tego czasu prężnie działa, rozwija się i uatrakcyjnia swoją ofertę. Jest to dom zagadek, który w tym mieście istnieje najdłużej. Wcześniej mogli ich Państwo znaleźć po drugiej stronie Toruńskiej Starówki, a dokładnie na Piekarach. Drużyna, która pracuje w tym miejscu stale szuka nowych rozwiązań i stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Open The Door aktualnie w swojej ofercie ma 4 pokoje, którymi są Lunapark II, Mroczne Zamczysko, Koszmarna Willa oraz najnowszy pokój, którym jest Przeklęty Strych.
Wszystkie pokoje w ofercie są dostępne w wersji uproszczonej jako pokoje zagadek dla dzieci.

Wybierz scenariusz:

Kolejne pokoje już wkrótce!
marcin jarosz
marcin jarosz
2023-09-05
Świetna zabawa, bardzo pomysłowe pokoje Polecam serdecznie
Antonina Wiśniewska
Antonina Wiśniewska
2023-09-02
Byliśmy w pokoju na strychu. Świetny, trudny pokój dający dreszczyk emocji. Genialna obsługa. W trakcie gry prosiliśmy o wskazówki które były dawane w taki sposób,że nie dawały oczywistego rozwiązania, ale naprowadzały na dalsze myślenie. Dostaliśmy nawet gratisowy czas. Wszystko idealnie zaplanowano. Polecam!
Joanna Łojek
Joanna Łojek
2023-09-02
Polecamy. Zaskakujący pokój Koszmarna Willa. Bardzo sympatyczna i miła obsługa. Najlepszy pokój w jakim do tej pory byliśmy.
Włodzimierz Kłodawski
Włodzimierz Kłodawski
2023-08-29
Bardzo fajne miejsce. Dobre zagadki. Można miło spędzić czas. Polecam
Joanna Rokicińska
Joanna Rokicińska
2023-08-25
Świetne miejsce , ciekawe pomysły , fajna zabawa, dużo śmiechu i emocji
Maja Gołaszewska
Maja Gołaszewska
2023-08-21
Polecam! Miły Pan z obsługi, świetnie zrobiony pokój i bardzo dobra cena! Super spędzony czas ze znajomymi 🙂
Paweł Kwiatkowski
Paweł Kwiatkowski
2023-07-31
Pani z obsługi bardzo sympatyczna, pokój "Przeklęty strych" naprawdę świetny , jak zresztą pozostałe pokoje w tym Escape roomie. Dużo zagadek, dużo główkowania. Jeśli lubisz escape roomy, mogę szczerze polecić właśnie Open The Door 🙂

Pokoje z zagadkami – Unikalna atrakcja w sercu Torunia!

Każdy z pokoi ma dwie wersje, jedna wersja jest wersją standardową, a więc wersją dla osób powyżej 12 roku życia, które chcą stawić czoła wyzwaniom, czekającym na nich w pokojach tej firmy. Druga wersja pokoju to wersja kids, a więc przeznaczona dla osób do 12 roku życia. Jest to łatwiejsza i mniej straszna wersja pokoju w wersji standardowej. A więc w pokojach Open The Door mogą spróbować swoich sił zarówno dorośli, jak i dzieci. Jest to także atrakcja dla całych rodzin, dzięki wersji kids. Lunapark i Mroczne Zamczysko to pokoje na poziomie średniozaawansowanym, w których na rozwiązanie zagadek ma się 60 minut. Koszmarna Willa i Przeklęty Strych to pokoje, w których czas wydłuża się do 75 minut, a poziom trudności wzrasta. Przeklęty Strych jest pokojem najnowszym, a przy tym najtrudniejszym i najstraszniejszym – jest to pokój dla ludzi o stalowych nerwach. Pokoje zagadek w Open The Door na prośbę klientów mogą być przygotowane także w wersji anglojęzycznej.

OK
Ta strona używa plików cookies.
Call Now Button