loader image

Pokój zagadek dla dzieci – u nas dostosowujemy zabawę do wieku!

Naciśnij odpowiednią ikonę i dowiedz się więcej o danym scenariuszu.

Jeśli szukacie rozrywki dla swoich dzieci, a byliście już wszędzie gdzie było to możliwe, to może czas na coś całkiem nowego i odwiedzić Open The Door. Firma w swojej ofercie ma pokoje zagadek, które przeznaczone są dla dzieci. Każdy z pokoi, które dostępne są w ich ofercie posiada wersję kids. Jest to wersja pokoju, która dostosowana jest do wieku Waszych pociech. Jeśli dzieciaki nie mają 12 lat, wtedy mogą przyjść na tę ułatwioną wersję pokoju, która jest dostosowana do ich wieku i potrzeb. Pokoje w tej wersji są mniej mroczne, dzięki czemu dzieciaki mogą czerpać przyjemność z rozwiązywania zagadek.

Najczęściej wybierany pokój z zagadkami dla dzieci to Lunapark

Wybierz scenariusz:

Wersja kids

60 minut

Wszystkie pokoje są dostępne w wersji kids. Jest to wersja uproszczona, która trwa zawsze 60 minut i jest zalecana dla graczy poniżej 12 roku życia oraz na rozgrywki rodzinne. W trybie kids nie występują żadne straszące elementy, jest więcej światła oraz nie ma mrocznej muzyki. To wszystko, aby młodsi gracze nie musieli się bać podczas rozwiązywania zagadek. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o informowanie obsługi o wieku graczy, pomaga to w lepszym dostosowaniu rozgrywki do konkretnej grupy.

CENNIK

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

2 osoby

140 zł – 160 zł

3 osoby

160 zł – 180 zł

4 osoby

180 zł – 200 zł

5 osób

200 zł – 220 zł

6 osób

220 zł – 240 zł

WEEKEND / ŚWIĘTA

2 osoby

160 zł – 180 zł

3 osoby

180 zł – 200 zł

4 osoby

200 zł – 220 zł

5 osoby

220 zł – 240 zł

6 osób

240 zł – 260 zł
marcin jarosz
marcin jarosz
2023-09-05
Świetna zabawa, bardzo pomysłowe pokoje Polecam serdecznie
Antonina Wiśniewska
Antonina Wiśniewska
2023-09-02
Byliśmy w pokoju na strychu. Świetny, trudny pokój dający dreszczyk emocji. Genialna obsługa. W trakcie gry prosiliśmy o wskazówki które były dawane w taki sposób,że nie dawały oczywistego rozwiązania, ale naprowadzały na dalsze myślenie. Dostaliśmy nawet gratisowy czas. Wszystko idealnie zaplanowano. Polecam!
Joanna Łojek
Joanna Łojek
2023-09-02
Polecamy. Zaskakujący pokój Koszmarna Willa. Bardzo sympatyczna i miła obsługa. Najlepszy pokój w jakim do tej pory byliśmy.
Włodzimierz Kłodawski
Włodzimierz Kłodawski
2023-08-29
Bardzo fajne miejsce. Dobre zagadki. Można miło spędzić czas. Polecam
Joanna Rokicińska
Joanna Rokicińska
2023-08-25
Świetne miejsce , ciekawe pomysły , fajna zabawa, dużo śmiechu i emocji
Maja Gołaszewska
Maja Gołaszewska
2023-08-21
Polecam! Miły Pan z obsługi, świetnie zrobiony pokój i bardzo dobra cena! Super spędzony czas ze znajomymi 🙂
Paweł Kwiatkowski
Paweł Kwiatkowski
2023-07-31
Pani z obsługi bardzo sympatyczna, pokój "Przeklęty strych" naprawdę świetny , jak zresztą pozostałe pokoje w tym Escape roomie. Dużo zagadek, dużo główkowania. Jeśli lubisz escape roomy, mogę szczerze polecić właśnie Open The Door 🙂

Escape room Toruń dla dzieci – zarezerwuj urodzinową zabawę!

Dzięki takiej atrakcji dzieci mogą nauczyć się komunikacji, współpracy i logicznego myślenia. Taka atrakcja może być idealnym pomysłem na wspólne popołudnie z rodziną, na oderwanie się od codziennych obowiązków i zmartwień. Escape room może być także świetnym pomysłem na zorganizowanie urodzin, gdy już wyczerpaliście jako rodzice inne pomysły i chcecie, żeby urodziny Waszej pociechy były niezapomniane.

Wystarczy, że zadzwonicie lub napiszecie do Open The Door, a oni zajmą się przygotowaniem pokoi na imprezę urodzinową dla Waszego dziecka. Oprócz tego Open The Door oferuje prezent dla jubilata, w którym znajduje zniżka na następną grę w Open The Door, gra karciana escape room, kubek dla detektywa oraz smycz do kluczy, a to wszystko w cenie 59 zł.

Oferta

WYJĄTKOWA OKAZJA

To niebanalny pomysł na urodziny dla każdego, oświadczyny, przeprosiny, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz każdą inną, wyjątkową dla Was okazję. Na Wasze życzenie pomożemy w realizacji dodatkowych atrakcji!

VOUCHER UPOMINKOWY

To nietypowy pomysł na prezent. Podaruj bliskiej Ci osobie moc niezapomnianych wrażeń. Eleganckie zaproszenie będzie oryginalnym upominkiem.

WYJŚCIE FIRMOWE

To oryginalna forma spotkań firmowych. Zabawa typu Escape Game zintegruje pracowników, pobudzi ich kreatywność, poprawi umiejętności współpracy oraz komunikację w grupie. W tej grze liczy się zgrany zespół, szybkość, umiejętność podejmowania decyzji i przede wszystkim dobra zabawa.

WYCIECZKA SZKOLNA

Nauka poprzez zabawę to najlepszy pomysł na wyjście klasowe. Przenieście się w tajemniczy świat zagadek, gdzie liczy się spryt, pomysłowość i logiczne myślenie. Umiejętność współpracy i dobra komunikacja pomogą Wam rozwikłać historię. Dopytaj o specjalną ofertę dla szkół.

GRA MIEJSKA

Jest to gra terenowa,w której miasto staje się Waszą planszą, a Wy pionkami! Miejcie oczy dookoła głowy – kto wie, co czeka za rogiem? Wybierzcie poziom trudności oraz scenariusz i wyruszcie w drogę. Możemy stworzyć dla Was całkiem nową grę na indywidualne zamówienie

MOBILNY ESCAPE ROOM

To Wy decydujecie, gdzie chcecie się bawić, a My pomożemy Wam to zrealizować. Specjalnie dla Was stworzymy Escape Room w miejscu przez Was wybranym (pokoju hotelowym, garażu, namiocie czy kontenerze). Przygotujemy i przeprowadzimy rozgrywki osadzone w wybranej przez Was tematyce. Gwarantujemy świetną zabawę połączoną z integracją Waszej ekipy.

Call Now Button