loader image

Lunapark Toruń – sprawdź ten pokój zagadek

Pokój Lunapark to najstarszy pokój w Open The Door. Mimo swoich lat, pokój nadal zaskakuje i ma swoich miłośników. Jest to najłatwiejszy z pokoi oferowanych przez ten dom zagadek. Lunapark jest zachowany w tematyce wesołego miasteczka, którego odbicie widzimy w krzywym zwierciadle. Tajemnice, które skrywa za swoją bramą wesołe miasteczko są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest to escape room, który idealnie sprawdzi się na rodzinny wypad czy spotkanie z przyjaciółmi.
Wchodząc do tego tajemniczego pokoju, od razu poczujesz, że znalazłeś się w sercu Lunaparku.
marcin jarosz
marcin jarosz
2023-09-05
Świetna zabawa, bardzo pomysłowe pokoje Polecam serdecznie
Antonina Wiśniewska
Antonina Wiśniewska
2023-09-02
Byliśmy w pokoju na strychu. Świetny, trudny pokój dający dreszczyk emocji. Genialna obsługa. W trakcie gry prosiliśmy o wskazówki które były dawane w taki sposób,że nie dawały oczywistego rozwiązania, ale naprowadzały na dalsze myślenie. Dostaliśmy nawet gratisowy czas. Wszystko idealnie zaplanowano. Polecam!
Joanna Łojek
Joanna Łojek
2023-09-02
Polecamy. Zaskakujący pokój Koszmarna Willa. Bardzo sympatyczna i miła obsługa. Najlepszy pokój w jakim do tej pory byliśmy.
Włodzimierz Kłodawski
Włodzimierz Kłodawski
2023-08-29
Bardzo fajne miejsce. Dobre zagadki. Można miło spędzić czas. Polecam
Joanna Rokicińska
Joanna Rokicińska
2023-08-25
Świetne miejsce , ciekawe pomysły , fajna zabawa, dużo śmiechu i emocji
Maja Gołaszewska
Maja Gołaszewska
2023-08-21
Polecam! Miły Pan z obsługi, świetnie zrobiony pokój i bardzo dobra cena! Super spędzony czas ze znajomymi 🙂
Paweł Kwiatkowski
Paweł Kwiatkowski
2023-07-31
Pani z obsługi bardzo sympatyczna, pokój "Przeklęty strych" naprawdę świetny , jak zresztą pozostałe pokoje w tym Escape roomie. Dużo zagadek, dużo główkowania. Jeśli lubisz escape roomy, mogę szczerze polecić właśnie Open The Door 🙂

Masz ochotę na przygodę z dreszczykiem? Spróbuj escape room horror – Mroczne zamczysko – egzekucja

Lunapark

60 minut

Całe miejsce tętni energią, skuszeni kolorowymi światłami i obietnicą niecodziennej zabawy, z entuzjazmem udajemy się, aby zgłębić tajemnice, jakie kryją się za ogromną bramą.

Po zakończeniu eksploracji i rozrywki w Lunaparku, okazuje się, że zła wróżbitka o imieniu Samanta, która włada tu magią, skradła symbol niezbędny do otwarcia bramy wyjściowej. Atmosfera staje się napięta, ale nie jesteśmy bezradni. Istnieje nadzieja na ratunek, ponieważ wróżbitkę można przekupić.
Czy uda Ci się odkryć tajemnice Lunaparku, przekupić Samantę i odzyskać symbol, który otworzy bramę wyjściową? Masz tylko jedną godzinę, aby to osiągnąć, więc nie ma czasu do stracenia. Czy zdołasz wydostać się z tego urokliwego, lecz niebezpiecznego miejsca, czy też zostaniesz na zawsze uwięziony w magii Lunaparku? To teraz zależy od Ciebie…

CENNIK

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

2 osoby

120 zł

3 osoby

135 zł

4 osoby

150 zł

5 osób

165 zł

6 osób

180 zł
WEEKEND / ŚWIĘTA

2 osoby

140 zł

3 osoby

155 zł

4 osoby

170 zł

5 osoby

185 zł

6 osób

200 zł

Jump
Scary

Wąskie
przejścia

Nie dla
epileptyków

Panuje
półmrok

Od 12 roku
życia

Kolejne pokoje już wkrótce!
Oferta

WYJĄTKOWA OKAZJA

To niebanalny pomysł na urodziny dla każdego, oświadczyny, przeprosiny, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz każdą inną, wyjątkową dla Was okazję. Na Wasze życzenie pomożemy w realizacji dodatkowych atrakcji!

VOUCHER UPOMINKOWY

To nietypowy pomysł na prezent. Podaruj bliskiej Ci osobie moc niezapomnianych wrażeń. Eleganckie zaproszenie będzie oryginalnym upominkiem.

WYJŚCIE FIRMOWE

To oryginalna forma spotkań firmowych. Zabawa typu Escape Game zintegruje pracowników, pobudzi ich kreatywność, poprawi umiejętności współpracy oraz komunikację w grupie. W tej grze liczy się zgrany zespół, szybkość, umiejętność podejmowania decyzji i przede wszystkim dobra zabawa.

WYCIECZKA SZKOLNA

Nauka poprzez zabawę to najlepszy pomysł na wyjście klasowe. Przenieście się w tajemniczy świat zagadek, gdzie liczy się spryt, pomysłowość i logiczne myślenie. Umiejętność współpracy i dobra komunikacja pomogą Wam rozwikłać historię. Dopytaj o specjalną ofertę dla szkół.

GRA MIEJSKA

Jest to gra terenowa,w której miasto staje się Waszą planszą, a Wy pionkami! Miejcie oczy dookoła głowy – kto wie, co czeka za rogiem? Wybierzcie poziom trudności oraz scenariusz i wyruszcie w drogę. Możemy stworzyć dla Was całkiem nową grę na indywidualne zamówienie

MOBILNY ESCAPE ROOM

To Wy decydujecie, gdzie chcecie się bawić, a My pomożemy Wam to zrealizować. Specjalnie dla Was stworzymy Escape Room w miejscu przez Was wybranym (pokoju hotelowym, garażu, namiocie czy kontenerze). Przygotujemy i przeprowadzimy rozgrywki osadzone w wybranej przez Was tematyce. Gwarantujemy świetną zabawę połączoną z integracją Waszej ekipy.

OK
Ta strona używa plików cookies.
Call Now Button