loader image

Lunapark Toruń – sprawdź ten pokój zagadek

Pokój Lunapark to najstarszy pokój w Open The Door. Mimo swoich lat, pokój nadal zaskakuje i ma swoich miłośników. Jest to najłatwiejszy z pokoi oferowanych przez ten dom zagadek. Lunapark jest zachowany w tematyce wesołego miasteczka, którego odbicie widzimy w krzywym zwierciadle. Tajemnice, które skrywa za swoją bramą wesołe miasteczko są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest to escape room, który idealnie sprawdzi się na rodzinny wypad czy spotkanie z przyjaciółmi. Wchodząc do tego tajemniczego pokoju, od razu poczujesz, że znalazłeś się w sercu Lunaparku.

marcin jarosz
marcin jarosz
2023-09-05
Świetna zabawa, bardzo pomysłowe pokoje Polecam serdecznie
Antonina Wiśniewska
Antonina Wiśniewska
2023-09-02
Byliśmy w pokoju na strychu. Świetny, trudny pokój dający dreszczyk emocji. Genialna obsługa. W trakcie gry prosiliśmy o wskazówki które były dawane w taki sposób,że nie dawały oczywistego rozwiązania, ale naprowadzały na dalsze myślenie. Dostaliśmy nawet gratisowy czas. Wszystko idealnie zaplanowano. Polecam!
Joanna Łojek
Joanna Łojek
2023-09-02
Polecamy. Zaskakujący pokój Koszmarna Willa. Bardzo sympatyczna i miła obsługa. Najlepszy pokój w jakim do tej pory byliśmy.
Włodzimierz Kłodawski
Włodzimierz Kłodawski
2023-08-29
Bardzo fajne miejsce. Dobre zagadki. Można miło spędzić czas. Polecam
Joanna Rokicińska
Joanna Rokicińska
2023-08-25
Świetne miejsce , ciekawe pomysły , fajna zabawa, dużo śmiechu i emocji
Maja Gołaszewska
Maja Gołaszewska
2023-08-21
Polecam! Miły Pan z obsługi, świetnie zrobiony pokój i bardzo dobra cena! Super spędzony czas ze znajomymi 🙂
Paweł Kwiatkowski
Paweł Kwiatkowski
2023-07-31
Pani z obsługi bardzo sympatyczna, pokój "Przeklęty strych" naprawdę świetny , jak zresztą pozostałe pokoje w tym Escape roomie. Dużo zagadek, dużo główkowania. Jeśli lubisz escape roomy, mogę szczerze polecić właśnie Open The Door 🙂

Masz ochotę na przygodę z dreszczykiem?
Mroczny pokój – “przeklęty strych” czyli escape room dla odważnych

Lunapark

60 minut

Do miasta właśnie zawitał Lunapark. Skuszeni kolorowymi światłami i obietnicą niecodziennej zabawy szybko udajecie się sprawdzić jakie atrakcje kryją się za jego wielką bramą. Po skończonej zabawie okazuje się, że zła wróżbitka Samanta skradła symbol niezbędny do otworzenia bramy wyjściowej. Na szczęście macie szansę na ratunek – wróżbitkę można przekupić. Czy uda Wam się wydostać w ciągu najbliższej godziny? A może zostaniecie tam już na zawsze…

CENNIK

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

2 osoby

140 zł

3 osoby

160 zł

4 osoby

180 zł

5 osób

200 zł

6 osób

220 zł

WEEKEND / ŚWIĘTA

2 osoby

160 zł

3 osoby

180 zł

4 osoby

200 zł

5 osoby

220 zł

6 osób

240 zł

Jump
Scary

Nie dla
epileptyków

Kolejne pokoje już wkrótce!
Oferta

WYJĄTKOWA OKAZJA

To niebanalny pomysł na urodziny dla każdego, oświadczyny, przeprosiny, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz każdą inną, wyjątkową dla Was okazję. Na Wasze życzenie pomożemy w realizacji dodatkowych atrakcji!

VOUCHER UPOMINKOWY

To nietypowy pomysł na prezent. Podaruj bliskiej Ci osobie moc niezapomnianych wrażeń. Eleganckie zaproszenie będzie oryginalnym upominkiem.

WYJŚCIE FIRMOWE

To oryginalna forma spotkań firmowych. Zabawa typu Escape Game zintegruje pracowników, pobudzi ich kreatywność, poprawi umiejętności współpracy oraz komunikację w grupie. W tej grze liczy się zgrany zespół, szybkość, umiejętność podejmowania decyzji i przede wszystkim dobra zabawa.

WYCIECZKA SZKOLNA

Nauka poprzez zabawę to najlepszy pomysł na wyjście klasowe. Przenieście się w tajemniczy świat zagadek, gdzie liczy się spryt, pomysłowość i logiczne myślenie. Umiejętność współpracy i dobra komunikacja pomogą Wam rozwikłać historię. Dopytaj o specjalną ofertę dla szkół.

GRA MIEJSKA

Jest to gra terenowa,w której miasto staje się Waszą planszą, a Wy pionkami! Miejcie oczy dookoła głowy – kto wie, co czeka za rogiem? Wybierzcie poziom trudności oraz scenariusz i wyruszcie w drogę. Możemy stworzyć dla Was całkiem nową grę na indywidualne zamówienie

MOBILNY ESCAPE ROOM

To Wy decydujecie, gdzie chcecie się bawić, a My pomożemy Wam to zrealizować. Specjalnie dla Was stworzymy Escape Room w miejscu przez Was wybranym (pokoju hotelowym, garażu, namiocie czy kontenerze). Przygotujemy i przeprowadzimy rozgrywki osadzone w wybranej przez Was tematyce. Gwarantujemy świetną zabawę połączoną z integracją Waszej ekipy.

Call Now Button