loader image

Mroczne zamczysko egzekucja – dasz radę?

Jeśli lubisz mroczne klimaty i średniowiecze, to pokój Mroczne Zamczysko jest zdecydowanie dla Ciebie. Jest to pokój, który przenosi gracza w odległe czasy średniowiecza, w którym ten został posądzony o pewną zbrodnię, za którą król osadził go w lochach. Gracza czeka ucieczka, która wiąże się z odnalezieniem zaginionego skarbu.

Sprawdź również kolejny straszny escape room “Koszmarna Willa”

marcin jarosz
marcin jarosz
2023-09-05
Świetna zabawa, bardzo pomysłowe pokoje Polecam serdecznie
Antonina Wiśniewska
Antonina Wiśniewska
2023-09-02
Byliśmy w pokoju na strychu. Świetny, trudny pokój dający dreszczyk emocji. Genialna obsługa. W trakcie gry prosiliśmy o wskazówki które były dawane w taki sposób,że nie dawały oczywistego rozwiązania, ale naprowadzały na dalsze myślenie. Dostaliśmy nawet gratisowy czas. Wszystko idealnie zaplanowano. Polecam!
Joanna Łojek
Joanna Łojek
2023-09-02
Polecamy. Zaskakujący pokój Koszmarna Willa. Bardzo sympatyczna i miła obsługa. Najlepszy pokój w jakim do tej pory byliśmy.
Włodzimierz Kłodawski
Włodzimierz Kłodawski
2023-08-29
Bardzo fajne miejsce. Dobre zagadki. Można miło spędzić czas. Polecam
Joanna Rokicińska
Joanna Rokicińska
2023-08-25
Świetne miejsce , ciekawe pomysły , fajna zabawa, dużo śmiechu i emocji
Maja Gołaszewska
Maja Gołaszewska
2023-08-21
Polecam! Miły Pan z obsługi, świetnie zrobiony pokój i bardzo dobra cena! Super spędzony czas ze znajomymi 🙂
Paweł Kwiatkowski
Paweł Kwiatkowski
2023-07-31
Pani z obsługi bardzo sympatyczna, pokój "Przeklęty strych" naprawdę świetny , jak zresztą pozostałe pokoje w tym Escape roomie. Dużo zagadek, dużo główkowania. Jeśli lubisz escape roomy, mogę szczerze polecić właśnie Open The Door 🙂

Mroczne zamczysko

egzekucja

60 minut

W tym niezwykłym pokoju zagadek przeniesiesz się w odległe, mroczne średniowiecze, gdzie zostaliście niesłusznie skazani na śmierć przez nieustępliwego Kata. Czuć tu atmosferę grozy i beznadziejności. Lochy zamku, w których się znajdujecie, są ciemne i wilgotne, a ciężkie kajdany utrudniają Wasze poruszanie się. Głód i zimno towarzyszą Wam na każdym kroku. Za murami, na dziedzińcu, gromadzi się tłum gapień, gotowych nacieszyć się spektaklem rozlewu krwi.

Czas egzekucji nieubłaganie się zbliża, a wasze życie jest na wskroś zagrożone. Jednakże nagle pojawia się iskierka nadziei na ratunek. W otoczeniu zamczyska kryją się tajemnicze znaki i ukryte ścieżki. Waszym zadaniem jest rozszyfrować te tajemnice, znaleźć kluczowe wskazówki i odkryć sekrety, które pozwolą Wam uniknąć straszliwej egzekucji z ręki nieubłaganego Kata.

Czy jesteście wystarczająco sprytni, by pokonać te wyzwania, odnaleźć drogę do wolności i uciec spod groźnej ręki kata?

CENNIK

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

2 osoby

120 zł

3 osoby

135 zł

4 osoby

150 zł

5 osób

165 zł

6 osób

180 zł
WEEKEND / ŚWIĘTA

2 osoby

140 zł

3 osoby

155 zł

4 osoby

170 zł

5 osoby

185 zł

6 osób

200 zł

Jump
Scary

Wąskie
przejścia

Panuje
półmrok

Od 12 roku
życia

Oferta

WYJĄTKOWA OKAZJA

To niebanalny pomysł na urodziny dla każdego, oświadczyny, przeprosiny, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz każdą inną, wyjątkową dla Was okazję. Na Wasze życzenie pomożemy w realizacji dodatkowych atrakcji!

VOUCHER UPOMINKOWY

To nietypowy pomysł na prezent. Podaruj bliskiej Ci osobie moc niezapomnianych wrażeń. Eleganckie zaproszenie będzie oryginalnym upominkiem.

WYJŚCIE FIRMOWE

To oryginalna forma spotkań firmowych. Zabawa typu Escape Game zintegruje pracowników, pobudzi ich kreatywność, poprawi umiejętności współpracy oraz komunikację w grupie. W tej grze liczy się zgrany zespół, szybkość, umiejętność podejmowania decyzji i przede wszystkim dobra zabawa.

WYCIECZKA SZKOLNA

Nauka poprzez zabawę to najlepszy pomysł na wyjście klasowe. Przenieście się w tajemniczy świat zagadek, gdzie liczy się spryt, pomysłowość i logiczne myślenie. Umiejętność współpracy i dobra komunikacja pomogą Wam rozwikłać historię. Dopytaj o specjalną ofertę dla szkół.

GRA MIEJSKA

Jest to gra terenowa,w której miasto staje się Waszą planszą, a Wy pionkami! Miejcie oczy dookoła głowy – kto wie, co czeka za rogiem? Wybierzcie poziom trudności oraz scenariusz i wyruszcie w drogę. Możemy stworzyć dla Was całkiem nową grę na indywidualne zamówienie

MOBILNY ESCAPE ROOM

To Wy decydujecie, gdzie chcecie się bawić, a My pomożemy Wam to zrealizować. Specjalnie dla Was stworzymy Escape Room w miejscu przez Was wybranym (pokoju hotelowym, garażu, namiocie czy kontenerze). Przygotujemy i przeprowadzimy rozgrywki osadzone w wybranej przez Was tematyce. Gwarantujemy świetną zabawę połączoną z integracją Waszej ekipy.

OK
Ta strona używa plików cookies.
Call Now Button