loader image

Mroczny pokój – “przeklęty strych” czyli escape room dla odważnych

Witaj w mrocznym pokoju escape room w Toruniu! To miejsce, które przeniesie Cię w świat niezwykłej zagadki i przerażających tajemnic. Nasz escape room Toruń Horror to prawdziwa gratka dla miłośników wyzwań i emocji.

Gdy wkroczysz do tego mrocznego pokoju, znajdziesz się na strychu pełnym dawnych artefaktów i tajemniczych przedmiotów. To właśnie tutaj rozpocznie się Twoja niezwykła przygoda. Twoim celem będzie rozwiązanie wielu zagadek, odkrycie ukrytych wskazówek i odkrycie sekretów, które skrywa ten tajemniczy strych. To nie będzie łatwe zadanie – czas goni, a tajemnice stają się coraz bardziej przerażające.

marcin jarosz
marcin jarosz
2023-09-05
Świetna zabawa, bardzo pomysłowe pokoje Polecam serdecznie
Antonina Wiśniewska
Antonina Wiśniewska
2023-09-02
Byliśmy w pokoju na strychu. Świetny, trudny pokój dający dreszczyk emocji. Genialna obsługa. W trakcie gry prosiliśmy o wskazówki które były dawane w taki sposób,że nie dawały oczywistego rozwiązania, ale naprowadzały na dalsze myślenie. Dostaliśmy nawet gratisowy czas. Wszystko idealnie zaplanowano. Polecam!
Joanna Łojek
Joanna Łojek
2023-09-02
Polecamy. Zaskakujący pokój Koszmarna Willa. Bardzo sympatyczna i miła obsługa. Najlepszy pokój w jakim do tej pory byliśmy.
Włodzimierz Kłodawski
Włodzimierz Kłodawski
2023-08-29
Bardzo fajne miejsce. Dobre zagadki. Można miło spędzić czas. Polecam
Joanna Rokicińska
Joanna Rokicińska
2023-08-25
Świetne miejsce , ciekawe pomysły , fajna zabawa, dużo śmiechu i emocji
Maja Gołaszewska
Maja Gołaszewska
2023-08-21
Polecam! Miły Pan z obsługi, świetnie zrobiony pokój i bardzo dobra cena! Super spędzony czas ze znajomymi 🙂
Paweł Kwiatkowski
Paweł Kwiatkowski
2023-07-31
Pani z obsługi bardzo sympatyczna, pokój "Przeklęty strych" naprawdę świetny , jak zresztą pozostałe pokoje w tym Escape roomie. Dużo zagadek, dużo główkowania. Jeśli lubisz escape roomy, mogę szczerze polecić właśnie Open The Door 🙂

Przeklęty strych

75 minut

Szczęśliwa rodzina wprowadza się do pięknego domu na przedmieściach. Dzieci śmieją się i biegają po pokojach. Rodzice napawają się widokiem bujnych roślin w ogrodzie, popijając gorącą kawę… Nikt się nie spodziewa, jak ta sielanka się zakończy… Szokująca prawda skrywana w zakamarkach strychu przemienia losy rodziny na zawsze… Wiedząc, że zbłąkane dusze rodziny czekają by im pomóc, zakradacie się na strych. Chcecie je uwolnić z wiecznej otchłani. Szybko orientujecie się, że był to zły pomysł, jednak nie ma już odwrotu…

CENNIK

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK

2 osoby

200 zł

3 osoby

220 zł

4 osoby

240 zł

5 osób

260 zł

6 osób

280 zł

WEEKEND / ŚWIĘTA

2 osoby

220 zł

3 osoby

240 zł

4 osoby

260 zł

5 osoby

280 zł

6 osób

300 zł

Jump
Scary

Wąskie
przejścia

Panuje
półmrok

Od 12 roku
życia

Oferta

WYJĄTKOWA OKAZJA

To niebanalny pomysł na urodziny dla każdego, oświadczyny, przeprosiny, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz każdą inną, wyjątkową dla Was okazję. Na Wasze życzenie pomożemy w realizacji dodatkowych atrakcji!

VOUCHER UPOMINKOWY

To nietypowy pomysł na prezent. Podaruj bliskiej Ci osobie moc niezapomnianych wrażeń. Eleganckie zaproszenie będzie oryginalnym upominkiem.

WYJŚCIE FIRMOWE

To oryginalna forma spotkań firmowych. Zabawa typu Escape Game zintegruje pracowników, pobudzi ich kreatywność, poprawi umiejętności współpracy oraz komunikację w grupie. W tej grze liczy się zgrany zespół, szybkość, umiejętność podejmowania decyzji i przede wszystkim dobra zabawa.

WYCIECZKA SZKOLNA

Nauka poprzez zabawę to najlepszy pomysł na wyjście klasowe. Przenieście się w tajemniczy świat zagadek, gdzie liczy się spryt, pomysłowość i logiczne myślenie. Umiejętność współpracy i dobra komunikacja pomogą Wam rozwikłać historię. Dopytaj o specjalną ofertę dla szkół.

GRA MIEJSKA

Jest to gra terenowa,w której miasto staje się Waszą planszą, a Wy pionkami! Miejcie oczy dookoła głowy – kto wie, co czeka za rogiem? Wybierzcie poziom trudności oraz scenariusz i wyruszcie w drogę. Możemy stworzyć dla Was całkiem nową grę na indywidualne zamówienie

MOBILNY ESCAPE ROOM

To Wy decydujecie, gdzie chcecie się bawić, a My pomożemy Wam to zrealizować. Specjalnie dla Was stworzymy Escape Room w miejscu przez Was wybranym (pokoju hotelowym, garażu, namiocie czy kontenerze). Przygotujemy i przeprowadzimy rozgrywki osadzone w wybranej przez Was tematyce. Gwarantujemy świetną zabawę połączoną z integracją Waszej ekipy.

Call Now Button